KONST / Litografier / Färglitografi 13857083
nr 1385 7083
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 210/240. Motivet: 50x70, yttermått inklusive ram: 61x81 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:31:48
200 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon